linkedin 3 32 facebook 3 32 instagram 32

 

Noslēgusies apmācību moduļa "Komunikācija un saskarsme" vadīšana

Novembra beigās Latvijas Lauksaimniecības universitātes Kokapstrādes katedras projektā "Skills for Baltic Wood Industry - European Quality in Vocational Education and Training" noslēdzu divu mēnešu apmācību kursu "Komunikācijas un saskarsme".
Šajā projektā man bija iespēja gan izstrādāt apmācību moduli "Komunikācija un saskarsme", gan tandēmā ar komunikācijas speciālisti Kristīni Tjarvi to īstenot divu mēnešu garumā.
Mani apmācāmie bija kokapstrādes uzņēmumos strādājoši struktūrvienību vai komandu vadītāji, kas vēlas attīstīt savas komunikācijas vadības prasmes.
Projekts "Skilled-Up" tiek īstenots kopš 2018. gada, un ilgs līdz 2021. gada beigām. Tā nolūks ir attīstīt jaunu, starptautiski atzītu, darba vidē balstītu 1. līmeņa augstākās izglītības programmu.
Kopumā kopš pagājušā gada dažādu kokapstrādes uzņēmumu darbinieki apgūst zināšanas 10 tēmās: industriālais dizains, industriālās tehnoloģijas, komunikācijas metodes, darbības izmaksas, uzņēmējdarbības vadība, darba drošība un vides aizsardzība, plānošana, kontrole un komunikācijas sistēmas, vadība un personāla vadība, personāla attīstība u.c.
Iecerēts, ka nākotnē šāda veida izglītības programmu Latvijā, LLU, varēs apgūt pastāvīgi.